O spoločnosti
EASY START je komplexná služba pre podnikateľov, či už existujúcich alebo začínajúcich, ktorí majú záujem o rôzne právne alebo ekonomické úkony, ideálne pod jednou strechou.
Kontaktujte nás
open
blank blank
Komplexné služby pre Vašu firmu
EASY START s.r.o.!
Kontaktujte nás
Podvojné účtovníctvo
Zakladanie s.r.o.
Zmena ORSR
Likvidácia spoločností
Korporátna identita
Audit
Daňové poradenstvo
slider bg blank
AKCIA !Pri založení spoločností
Prvé 3 mesiace virtuálneho sídla
ZADARMO
slide 3
Vernosť
sa vypláca
Čím viac služieb využijete v našej spoločnosti
o to viac ušetríte.
slide 4
50% zľava
na vedenie
účtovníctva
Počas prvých 3 mesiacov
slide 5
Virtuálne sídlo
za 1€ mesačne
V prípade využitia účtovných služieb našej
spoločnosti (Balík MAXI a viac) môžete získať
exkluzívnu adresu už za 1 euro mesačne, počas
celej doby vedenia účtovníctva. Ušetríte až 516 € ročne.
slide 6
Majte aj Vy
sídlo spoločnosti
v centre Bratislavy
Už od 15 € / mesačne

SEO optimalizácia


SEO Optimalizácia pre vyhľadávače

Okrem grafického návrhu a kódovania webovej stránky máme pre Vás aj služby SEO konzultanta, ktorý pre Vás vytvorí SEO analýzu kľúčových slov, správnu štruktúru webu a navrhne aj ďalšie možnosti, ako sa dostať na popredné miesta vo vyhľadávačoch.

SEO optimalizácia od nás zahŕňa:

  • Analýzu kľúčových slov
  • Návrh štruktúry web stránky
  • Technickú časť SEO optimalizácie
  • Návrhy na vytvorenie ďalších mikrostránok alebo pristávacích stránok vhodných pre spätné odkazy a správne cielenie
  • Popisy k obrázkom, videám, infografikám a iným netextovým častiam stránky
  • Úpravu textov kvôli možným duplicitám
  • Písanie blogu a získavanie spätných odkazov

 

Cena za SEO balík od 290 €

 

Čo je SEO Optimalizácia pre vyhľadávače?

SEO optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače znamená nastavenie stránky tak, aby sa umiestňovala na popredných priečkach na vyhľadávané kľúčové slová. Tieto kľúčové slová musí obsahovať aj Váš web a musíte s nimi pracovať ideálne pri všetkých textoch, ktoré sa na stránkach vyskytujú. Na Slovensku je najpoužívanejším vyhľadávačom Google. Dobre nastavená stránka by Vám mala prinášať vysokú návštevnosť ľudí, ktorí by mohli mať o Vaše služby alebo produkty záujem. Po privedení zákazníka na web je dôležité dodať mu čo najviac možných informácií o Vašej firme, pôsobnosti, službách a produktoch a ideálne ho na stránke zdržať čo najdlhšie. Výsledkom je využitie Vašich služieb, kúpa produktov a vrátenie sa na stránku aj v budúcnosti.

Prečo SEO?

Po vytvorení peknej a modernej stránky, ktorú budete radi ukazovať, to určite nekončí. Ešte dôležitejším elementom je originálny obsah stránky. Teda žiadne kopírovanie konkurencie.Vyhľadávač rýchlo zhodnotí Váš obsah ako duplicitný a posunie Vás na nižšie priečky, ako je web, z ktorého ste sa inšpirovali. Tretím krokom, dôležitým pre dobré umiestnenia na zadané kľúčové slová, je získavanie kvalitných spätných odkazov. Je nutné, aby o Vás ľudia písali, aby na Vás iné stránky alebo spokojní zákazníci odkazovali. Deje sa to cez rôzne diskusné fóra či sociálne siete.

Skúste si povedať 5 kľúčových slov, podľa ktorých by Vás zákazníci mohli na internete hľadať. Ak sa Vaša stránka nezobrazí na prvej stránke, potrebujete stránku optimalizovať. Kvôli návštevnosti môžete síce začať využívať aj platenú reklamu, ale sú to ďalšie investície, ktoré sa po stopnutí ihneď ukážu v poklese návštevnosti. SEO optimalizícia je dlhodobá, najlacnejšia a najdôveryhodnejšia cesta, aby ste sa so svojou stránkou pobili s konkurenciou o potenciálneho zákazníka.  Obráťte sa na nás a my Vám pomôžeme dostať sa na popredné pozície v Googli.

Máte záujem o naše služby? Dohodnite si stretnutie!      Mám záujem o službu
Mám záujem o službu: SEO optimalizácia

Vaša správa bola úspešne odoslaná!