Virtuálne sídlo firmy

Pri rozbehnutí podnikateľskej činnosti, každý podnikateľ zvažuje, ako by dosiahol čo najnižšie náklady, pretože nevie ako bude jeho novovzniknutá firma prosperovať. Jedným  z dosť dôležitých faktorov ktorý ovplyvňuje náklady pri podnikaní je napr. prenájom priestorov, alebo investícia do kúpy nehnuteľnosti. Do ORSR sa musí uvádzať adresa spoločnosti.

Riešením je virtuálne sídlo firmy

Pre spoločnosť  je  tiež dosť významné kde je jej  sídlo a práve preto je dosť dôležité prehodnotiť  a využiť možnosť  zriadenia „Virtuálneho sídla spoločnosti„. Virtuálne sídla spoločností bývajú zriadené v lukratívnych častiach miest a obcí. Uľahčujú komunikáciu  so štátnymi správami, daňovými úradmi. Tieto sídla sú aj známe ako registračné sídla.

V prípade, že ste už zabehnutá spoločnosť a nepotrebujete  sa dennodenne zdržiavať v prenajatej kancelárii je najrozumnejšie si zriadiť virtuálnu kanceláriu – Virtuálne sídlo spoločnosti. Okrem toho vám ponúkame aj ďalšie služby pre podnikateľov, ako napríklad daňové poradenstvo alebo vedenie účtovníctva.

<< Späť na predchádzajúcu stranu

Ohodnoťte článok: 1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd (Ešte neboli pridané žiadne hodnotenia)
Loading...