O spoločnosti
EASY START je komplexná služba pre podnikateľov, či už existujúcich alebo začínajúcich, ktorí majú záujem o rôzne právne alebo ekonomické úkony, ideálne pod jednou strechou.
Kontaktujte nás
open
blank blank
Komplexné služby pre Vašu firmu
EASY START s.r.o.!
Kontaktujte nás
Podvojné účtovníctvo
Zakladanie s.r.o.
Zmena ORSR
Likvidácia spoločností
Korporátna identita
Audit
Daňové poradenstvo
slider bg blank
AKCIA !Pri založení spoločností
Prvé 3 mesiace virtuálneho sídla
ZADARMO
slide 3
Vernosť
sa vypláca
Čím viac služieb využijete v našej spoločnosti
o to viac ušetríte.
slide 4
50% zľava
na vedenie
účtovníctva
Počas prvých 3 mesiacov
slide 5
Virtuálne sídlo
za 1€ mesačne
V prípade využitia účtovných služieb našej
spoločnosti (Balík MAXI a viac) môžete získať
exkluzívnu adresu už za 1 euro mesačne, počas
celej doby vedenia účtovníctva. Ušetríte až 516 € ročne.
slide 6
Majte aj Vy
sídlo spoločnosti
v centre Bratislavy
Už od 15 € / mesačne

Likvidácia s.r.o. (likvidácia spoločností)


Likvidácia spoločnosti s.r.o., s vymazaním z Obchodného registra – kompletná služba na kľúč už od 559 € !

 

Likvidácia s.r.o., resp. likvidácia spoločností v našej ponuke služieb samozrejme nemôže chýbať. Likvidácia s.r.o. vyžaduje veľké množstvo času, „papierovačiek“, energie a samozrejme znalostí. Práve z týchto dôvodov väčšina podnikateľov, ktorí sa rozhodli pre likvidáciu firmy, prenechajú celý tento proces na skúsenú externú spoločnosť, ktorá sa likvidáciou spoločností zaoberá. Cena likvidácie s.r.o., resp. likvidácie firmy predstavuje pri rozhodovaní dôležitý faktor a práve preto túto službu ponúkame už od 559 €. Likvidácia firiem od našej spoločnosti prebieha bez akýchkoľvek problémov a radi tento náročný proces za vás podstúpime. Okrem likvidácie s.r.o. v našej ponuke služieb nájdete aj zakladanie firiem, konkrétne založenie s.r.o., založenie a.s. a v.o.s.

 

Proces likvidácie spoločnosti je časovo náročný a svojou komplexnosťou zložitý proces. Ak sa rozhodnete definitívne ukončiť podnikanie, ponúkame Vám služby, ktoré zahŕňajú kompletný proces likvidácie spoločnosti až do samého konca. V cene je zahrnutý už aj súdny poplatok a garancia bezproblémového priebehu likvidácie.

Jednotlivé lehoty Vašich povinností ako aj lehoty príslušných orgánov štátnej správy sú pri tejto službe časovo náročné a preto je potrebné rátať s časovým horizontom na likvidáciu spoločnosti cca 9 mesiacov.

 

S radosťou vybavíme za Vás všetky kroky potrebné k bezproblémovému a hlavne úspešnému výmazu Vašej spoločnosti z Obchodného registra SR.

 
 

Na vstup spoločnosti do likvidácie a následný výmaz z Obchodného registra SR Vám ponúkame:

  • Vysvetlenie priebehu likvidácie.
  • Komlexné prezistenie súčastnej situácie likvidovanej spoločnosti.
  • Pripravu všetkých potrebných dokumentov na vstup spoločnosti do likvidácie.
  • Zapísanie vstupu spoločnosti do likvidácie v Obchodnóm registri.
  • V prípade potreby vyhotovenie a podanie Účtovných závierok ako aj Daňových priznaní spoločnosti.
  • Uverejnenie povinnej inzercie v Obchodnóm vestníku SR.
  • Vyžiadanie súhlasov s výmazom spoločnosti od potrebných inštitúcií (Poisťovne, DUBA, Colný úrad...)
  • Zabezpečenie výmazu spoločnosti z Obchodného registra SR.

Likvidácia spoločnosti  je spravidla možná len v prípade, keď má spoločnosť uhradené všetky záväzky a disponuje istým majetkom, ktorý treba prerozdeliť po jej zrušení medzi spoločníkov. Za tento majetok je možné považovať aj hodnotu základného imania, aj napriek tomu, že v praxi nedochádza zvyčajne k jeho splateniu. Spoločníci si medzi sebou rozdelia tzv. likvidačný zostatok a potom likvidátor podáva návrh na vymazanie spoločnosti z OR SR.

 

Likvidátorom je buď konateľ spoločnosti, alebo ďalšia osoba – spoločnosť ako sme my. Vymazanie spoločnosti z registra trvá zvyčajne cca 9 mesiacov – ak sa nevyskytnú isté problémy. Podmienkami pre uskutočnenie likvidácie spoločnosti je aj súhlas správcu dane a ukončené účtovníctvo. Cena tejto služby závisí od viacerých faktorov, preto odporúčame absolvovať osobné stretnutie alebo telefonickú konzultáciu, na základe ktorých stanovíme cenu služby.

 

Za likvidáciu bezproblémovej spoločnosti bez záväzkov je cena za naše služby od  559 € !

 

Na základe zákona o advokácii č. 586/2003 Z. z. táto služba  nie je priamo poskytovaná našou spoločnosťou, ale prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Táto služba Vám bude poskytnutá a faktúra za služby Vám bude vystavená priamo advokátskou kanceláriou, nie našou spoločnosťou. Ceny uvedené na našej stránke sú stanovené samotným advokátom a sú konečné. Naša spoločnosť rieši len súčinnosť.

Máte záujem o naše služby? Dohodnite si stretnutie!      Mám záujem o službu
Mám záujem o službu: Likvidácia s.r.o. (likvidácia spoločností)

Vaša správa bola úspešne odoslaná!