Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Zníženie základného imania s.r.o.

Zníženie základného imania s.r.o. samozrejme v našej ponuke služieb nemôže chýbať. Tak ako na všetky naše služby, aj na zníženie základného imania máme odborníkov, ktorí majú s realizáciou tohto úkonu bohaté skúsenosti. Ak aj vy plánujete znížiť základné imanie vo svojej spoločnosti, neváhajte využiť naše služby. Garantujeme vám, že výber našej spoločnosti nebudete ľutovať a navyše vám zníženie základného imania zrealizujeme za výhodnú cenu. Okrem zníženia základného imania s.r.o. v našej ponuke nájdete aj zvýšenie základného imania, ale aj ďalšie služby, ako napríklad jednoduché alebo podvojné účtovníctvopredaj ready made s.r.o. alebo virtuálne sídlo.

Zníženie základného imania sa najčastejšie kombinuje s prevodom obchodného podielu, alebo s inými zmenani, s ktorými sa zapíše do OR SR naraz, ale dá sa vykonať aj samostatne.

Pre vykonanie tejto zmeny  budeme potrebovať kópiu spoločenskej zmluvy, kvôli všetkým potrebným informáciám do dokumentov k vykonaniu zmeny a tiež informáciu o sume, o ktorú sa má imanie znížiť.

Hodnota základného imania v spoločnosti s.r.o. nesmie nikdy klesnúť pod hodnotu 5000 €, a musí to byť celé číslo.

Všetky dokumenty potrebné pre zníženie základného imania pripravia skúsení advokáti z partnerskej advokátskej kancelárie, ktorí disponujú zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve. Zmluvne garantujeme zníženie základného imania spoločnosti v obchodnom registri v lehote 21 pracovných dní.

Cena 276 € za zníženie základného imania zahŕňa:

Bezplatné právne poradenstvo spolu s prípravou všetkých potrebných dokumentov potrebných pre zníženie základného imania do obchodného registra.

Komplexnú komunikáciu s úradmi.

Vypracovanie a podanie návrhu na zápis, prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu zmeny, vyzdvihnutie výpisu z OR SR.

Potrebné kroky:

  • Vyplňte a zašlite nám objednávkový formulár alebo zavolajte na +421 908 771 772.
  • Pošleme Vám zoznam údajov, ktoré potrebujeme k príprave dokumentov.
  • Po obdržaní potrebných údajov pripravíme všetky dokumenty, ktoré Vám zašleme na podpis.
  • Zabezpečíme zápis zmien do obchodného registra a ohlásime zmeny na úradoch.
  • Dostanete výpis z OR s aktuálnymu údajmi spolu s faktúrou.

Na základe zákona o advokácii č. 586/2003 Z. z. táto služba nie je priamo poskytovaná našou spoločnosťou, ale prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Táto služba Vám bude poskytnutá a faktúra za služby Vám bude vystavená priamo advokátskou kanceláriou, nie našou spoločnosťou. Ceny uvedené na našej stránke sú stanovené samotným advokátom a sú konečné. Naša spoločnosť rieši len súčinnosť.

Chcete znížiť základné imanie svojej s.r.o., no neviete, ako na to? Našťastie sme tu pre vás. Svojim klientom okrem iných služieb poskytujeme aj zníženie základného imania. Na vybavovanie takýchto administratívnych záležitostí si v dnešnej dobe iba máloktorý podnikateľ nájde čas. S nami však tento problém riešiť nemusíte. Oslovte nás a my vám radi pomôžeme. K zníženiu základného imania vašej s.r.o. budeme potrebovať iba kópiu spoločenskej zmluvy a tiež informáciu o akú sumu sa má ponížiť vaše základné imanie. Vysoko profesionálni advokáti z našej partnerskej právnickej kancelárie pripravia všetky dokumenty, ktoré sú k zníženiu základného imania s.r.o. nevyhnutné.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!