O spoločnosti
EASY START je komplexná služba pre podnikateľov, či už existujúcich alebo začínajúcich, ktorí majú záujem o rôzne právne alebo ekonomické úkony, ideálne pod jednou strechou.
Kontaktujte nás
open
blank blank
Komplexné služby pre Vašu firmu
EASY START s.r.o.!
Kontaktujte nás
Podvojné účtovníctvo
Zakladanie s.r.o.
Zmena ORSR
Likvidácia spoločností
Korporátna identita
Audit
Daňové poradenstvo
slider bg blank
AKCIA !Pri založení spoločností
Prvé 3 mesiace virtuálneho sídla
ZADARMO
slide 3
Vernosť
sa vypláca
Čím viac služieb využijete v našej spoločnosti
o to viac ušetríte.
slide 4
50% zľava
na vedenie
účtovníctva
Počas prvých 3 mesiacov
slide 5
Virtuálne sídlo
za 1€ mesačne
V prípade využitia účtovných služieb našej
spoločnosti (Balík MAXI a viac) môžete získať
exkluzívnu adresu už za 1 euro mesačne, počas
celej doby vedenia účtovníctva. Ušetríte až 516 € ročne.
slide 6
Majte aj Vy
sídlo spoločnosti
v centre Bratislavy
Už od 15 € / mesačne

Predaj s.r.o. platca DPH


Predaj platcu DPH s históriou už od 1 800 €

V ponuke našich služieb nájdete okrem iného aj predaj s.r.o. platcu DPH. Ak máte aj vy záujem o kúpu už existujúcej firmy, ktorá je zároveň platcom dane z pridanej hodnoty a chcete ju s alebo bez histórie, ste na správnom mieste. Samozrejmosťou pri predaji s.r.o. platcovi DPH je, že nami ponúkaná firma nemá žiadne finančné záväzky a pohľadávky. Okrem predaja s.r.o. platcu DPH v našej ponuke služieb nájdete aj predaj ready made s.r.o., ale aj ďalšie súvisiace služby, ako napríklad založenie s.r.o., a.s. alebo v.o.s., ako aj virtuálne sídlo a mnoho ďalších. Stačí si vybrať z našej širokej ponuky a sme presvedčení, že výber našej firmy nebudete ľutovať.

 

Ready made s.r.o. predstavuje veľmi atraktívny spôsob nadobudnutia spoločnosti, pretože je k dispozícií takmer okamžite. Ešte atraktívnejšie je, ak sa jedná o ready made s.r.o. platcu DPH. Práve toto je spôsob, akým sa dá vyhnúť zdĺhavému procesu nadobudnutia postavenia platcu DPH. Predaj ready made s.r.o. nájdete aj v našej ponuke služieb, pričom k dispozícií máme ako neplatcu DPH, tak ready made s.r.o. platcu DPH. Ak rozmýšľate aj vy nad kúpou ready made firmy, radi vám ju zabezpečíme a navyše vás určite príjemne prekvapí aj cena ready made s.r.o. Okrem ready made s.r.o. v našej ponuke nájdete aj predaj firiem (platca DPH) s, ako aj bez histórie.

Ďalšou rýchlou možnosťou nadobudnutia vlastnej spoločnosti je kúpa už existujúceho platcu DPH s históriou. Je to spoločnosť účtovne aj právne očistená, zbavená akýchkoľvek záväzkov a pohľadávok a určená na ďalší predaj. Najväčšou výhodou je, že je už platcom DPH a nový majiteľ sa tak vyhne zložitému a zdĺhavému procesu registrácie k DPH. Ten u nás trvá aj viac ako 90 dní. Tiež nie je potrebné skladať zábezpeky v akejkoľvek výške. Predávajúci v zmluve o prevode obchodného podielu garantuje, že spoločnosť so sebou nenesie žiadne podlžnosti. V prípade dohody je možné vypracovanie inej zmluvy.

 

Platca DPH - výhody takejto spoločnosti:

  • 1. je už zaregistrovaná ako platca DPH - má pridelené IČ DPH – okamžite možné obchodovanie,
  • 2. bez procesu registrácie k DPH a platenia zábezpek,
  • 3. predávajúci zmluvne garantuje čistotu spoločnosti bez záväzkov a pohľadávok (v zmluve o prevode obchodného podielu, prípadne v inej zmluve podľa dohody),
  • 4. už splatené základné imanie v plnom rozsahu,
  • 5. pripravená okamžite k predaju.
Názov služby Cena  
Predaj spoločnosti s.r.o. bez histórie - platiteľ DPH od 1 800 € Mám záujem
Predaj spoločnosti s.r.o. s históriou - platiteľ DPH 3600 € Mám záujem

 

Na základe zákona o advokácii č. 586/2003 Z. z. táto služba  nie je priamo poskytovaná našou spoločnosťou, ale prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Táto služba Vám bude poskytnutá a faktúra za služby Vám bude vystavená priamo advokátskou kanceláriou, nie našou spoločnosťou. Ceny uvedené na našej stránke sú stanovené samotným advokátom a sú konečné. Naša spoločnosť rieši len súčinnosť.

 

Máte záujem o naše služby? Dohodnite si stretnutie!      Mám záujem o službu
Mám záujem o službu: Predaj s.r.o. platca DPH

Vaša správa bola úspešne odoslaná!