Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Predaj s.r.o. platca DPH

Predaj platcu DPH s históriou už od 2 500 €

V ponuke našich služieb nájdete okrem iného aj predaj s.r.o. platcu DPH. Ak máte aj vy záujem o kúpu už existujúcej firmy, ktorá je zároveň platcom dane z pridanej hodnoty a chcete ju s alebo bez histórie, ste na správnom mieste. Samozrejmosťou pri predaji s.r.o. platcovi DPH je, že nami ponúkaná firma nemá žiadne finančné záväzky a pohľadávky. Okrem predaja s.r.o. platcu DPH v našej ponuke služieb nájdete aj predaj ready made s.r.o., ale aj ďalšie súvisiace služby, ako napríklad založenie s.r.o., a.s. alebo v.o.s., ako aj virtuálne sídlo a mnoho ďalších. Stačí si vybrať z našej širokej ponuky a sme presvedčení, že výber našej firmy nebudete ľutovať.

Ready made s.r.o. predstavuje veľmi atraktívny spôsob nadobudnutia spoločnosti, pretože je k dispozícií takmer okamžite. Ešte atraktívnejšie je, ak sa jedná o ready made s.r.o. platcu DPH. Práve toto je spôsob, akým sa dá vyhnúť zdĺhavému procesu nadobudnutia postavenia platcu DPH. Predaj ready made s.r.o. nájdete aj v našej ponuke služieb, pričom k dispozícií máme ako neplatcu DPH, tak ready made s.r.o. platcu DPH. Ak rozmýšľate aj vy nad kúpou ready made firmy, radi vám ju zabezpečíme a navyše vás určite príjemne prekvapí aj cena ready made s.r.o. Okrem ready made s.r.o. v našej ponuke nájdete aj predaj firiem (platca DPH) s, ako aj bez histórie.

Platca DPH - výhody takejto spoločnosti:

je už zaregistrovaná ako platca DPH - má pridelené IČ DPH – okamžite možné obchodovanie,

bez procesu registrácie k DPH a platenia zábezpek,

predávajúci zmluvne garantuje čistotu spoločnosti bez záväzkov a pohľadávok (v zmluve o prevode obchodného podielu, prípadne v inej zmluve podľa dohody),

už splatené základné imanie v plnom rozsahu,

pripravená okamžite k predaju.

Ďalšou rýchlou možnosťou nadobudnutia vlastnej spoločnosti je kúpa už existujúceho platcu DPH s históriou. Je to spoločnosť účtovne aj právne očistená, zbavená akýchkoľvek záväzkov a pohľadávok a určená na ďalší predaj. Najväčšou výhodou je, že je už platcom DPH a nový majiteľ sa tak vyhne zložitému a zdĺhavému procesu registrácie k DPH. Ten u nás trvá aj viac ako 90 dní. Tiež nie je potrebné skladať zábezpeky v akejkoľvek výške. Predávajúci v zmluve o prevode obchodného podielu garantuje, že spoločnosť so sebou nenesie žiadne podlžnosti. V prípade dohody je možné vypracovanie inej zmluvy.

Predaj spoločnosti s.r.o. bez histórie
platiteľ DPH

od 1 999 €

Predaj spoločnosti s.r.o. s históriou
platiteľ DPH

od 2 500 €

Na základe zákona o advokácii č. 586/2003 Z. z. táto služba  nie je priamo poskytovaná našou spoločnosťou, ale prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Táto služba Vám bude poskytnutá a faktúra za služby Vám bude vystavená priamo advokátskou kanceláriou, nie našou spoločnosťou. Ceny uvedené na našej stránke sú stanovené samotným advokátom a sú konečné. Naša spoločnosť rieši len súčinnosť.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!