Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Daňové poradenstvo

daňové poradenstvo SKDP

Kompletná služba už od 80 € / 1 hodina !

Daňové poradenstvo využíva veľké množstvo firiem, pretože im táto služba umožňuje sústrediť sa na svoje podnikanie bez nutnosti míňať čas a energiu na komplexnú, zložitú a neustále sa meniacu oblasť, akou sú dane a s tým spojené predpisy a nariadenia. Či už sa jedná o daňové poradenstvo v Bratislave alebo kdekoľvek inde na Slovensku (ale aj v zahraničí), sme vám plne k dispozícií. Okrem odborného daňového poradenstva v našej ponuke služieb nájdete napríklad aj zakladanie s.r.o., jednoduché či podvojné účtovníctvo alebo správu miezd a personalistiky. Nezabúdajte, ak by sa aj vám hodil daňový poradca v Bratislave, resp. kdekoľvek na Slovensku (ako aj v zahraničí), neváhajte sa obrátiť na nás – EASY START, garancia vašej spokojnosti.

Neustále sa meniace lokálne predpisy v oblasti daní, prebiehajúca harmonizácia na úrovni Európskej únie a pôsobenie Slovenskej republiky v ďalších nadnárodných organizáciach, predstavujú nielen výzvu pre podnikateľov, ale aj príležitosť získať výhodu oproti konkurentom. Plánovaním, odhaľovaním daňových rizík a optimalizáciou daňového zaťaženia, môže získať výhodnejšie postavenie na trhu aj vaša spoločnosť.

Naše služby zahŕňajú odborné poradenstvo pri zisťovaní základu dane, plánovaní daní, poskytovanie stanovísk a vysvetlení pri aplikácii lokálnych, ako aj medzinárodných právnych predpisov.

Odborné poradenstvo pre korporátnych klientov začína pri posudzovaní daňového režimu obchodných transakcií.

Okrem toho im ponúkame pomoc pri:

  • aplikácii pravidiel zamedzenia dvojitého zdanenia,
  • príprave transferovej dokumentácie,
  • due diligence,
  • a optimalizácii daňových povinností.

Náš skúsený tím preverí dokumentáciu a zostaví vaše daňové priznanie k dani z príjmov, DPH, dani z motorových vozidiel a miestnym daniam. Okrem daňových priznaní zabezpečíme aj predkladanie ďalších dokumentov v styku so správcom dane (prehľady, hlásenia, oznámenia a i.).
Aby ste sa mohli venovať vášmu podnikaniu naplno, zastrešíme komplexne komunikáciu s vašim správcom dane, a to od získania potrebných registrácií, cez bežnú komunikáciu až po zastupovanie pri daňových kontrolách.
Za účelom získania potrebného prehľadu v daňovej oblasti budete včas informovaní o legislatívnych novinkách a termínoch.

Budeme radi, ak nám zveríte starostlivosť o vaše dane.

Spracujeme následné úkony:

Daňové priznania DPH

Daňové priznania k dani z príjmu FO typ A (zamestnanci) aj typ B (fyzické osoby)

Daňové priznania k dani z príjmu PO (právnické osoby)

Daňové priznania k dani z motorových vozidiel

Daňové plánovanie a optimalizácia základu dane

Ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov fyzickej osoby zo závislej činnosti

Miestne dane

Ale aj:

Hlásenia, prehľady, oznámenia

Prihlášky k registráciám na dane

Komunikáciu s daňovými úradmi, zastupovanie klienta počas daňovej kontroly

Písomné stanoviská k daňovým problémom klientov

Upozornenia na daňové, odvodové a iné termíny a splatnosti

Informujeme Vás o aktuálnych zmenách daňovej legislatívy

Hľadáte v rámci svojho podnikania spôsob, ako sa vyhnúť chybám v oblasti daní alebo ako využiť možné daňové úľavy? Dane sú skutočne širokou oblasťou a vyznať sa v nich dá niekedy poriadne zabrať. Profesionálne daňové poradenstvo v Bratislave však tento problém za vás hravo vyrieši. Nemusíte už viac strácať svoj čas študovaním daňovej problematiky. Profesionálne daňové poradenstvo v Bratislave či iných častiach Slovenska za vás preberie všetku zodpovednosť v oblasti daní. Daňový poradca i celý tím je pripravený poskytnúť vám daňové poradenstvo v súvislosti so zisťovaním základu dane, plánovaním daní či interpretáciou rôznych domácich i medzinárodných právnych predpisov.

Obráťte sa na skutočného odborníka v oblasti daňového poradenstva a využite naše profesionálne služby. Daňové poradenstvo je niečo, čo môže vašu firmu posunúť na trhu vpred. Okrem daňového poradenstva vám ponúkame tiež služby ako zakladanie s.r.o., jednoduché alebo podvojné účtovníctvo či dokonca mzdy a personalistiku.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!