Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Daňové priznanie (vyplnenie daňového priznania)

Daňové priznanie, resp. vyplnenie daňového priznania predstavuje pre mnohých podnikateľov problém, s ktorým si sami neporadia. Práve preto potrebujú v súvislosti s touto neobľúbenou činnosťou pomoc od spoločností, ktoré sa tomu aktívne venujú. Či už sa jedná o daňové priznanie DPHdaňové priznanie typ A alebo daňové priznanie typ B, resp. akékoľvek iné daňové priznanie, sme vám plne k dispozícií. Náš tím je tvorený skúsenými odborníkmi, ktorí sú vám kedykoľvek ochotní s daňovým priznaním pomôcť, resp. ho vyplniť za vás. Nelámte si viac hlavu nad tým, ako tento rok zvládnete vyplnenie daňového priznania a nechajte to na profesionálov z fachu. Okrem vyplnenia daňového priznania v našej ponuke nájdete aj ďalšie služby pre podnikateľov, ako napríklad vedenie účtovníctva, predaj ready made s.r.o. alebo mzdové účtovníctvo.

Ak sa chcete vyhnúť nezrozumiteľným papierovým záležitostiam, radi Vám s tým pomôžeme a vypracujeme daňové priznanie za Vás, a to samozrejme v súlade so všetkými právnymi náležitosťami.

Spracujeme následné úkony:

Daňové priznania DPH

Daňové priznania k dani z príjmu FO typ A (zamestnanci) aj typ B (fyzické osoby)

Daňové priznania k dani z príjmu PO (právnické osoby)

Daňové priznania k dani z motorových vozidiel

Daňové plánovanie a optimalizácia základu dane

Ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov fyzickej osoby zo závislej činnosti

Ale aj:

Hlásenia, prehľady, oznámenia

Prihlášky k registráciám na dane

Komunikáciu s daňovými úradmi, zastupovanie klienta počas daňovej kontroly

Písomné stanoviská k daňovým problémom klientov

Upozornenia na daňové, odvodové a iné termíny a splatnosti

Informujeme Vás o aktuálnych zmenách daňovej legislatívy

Obdobie podávania daňových priznaní snáď nemá rád nikto z nás. Väčšina z nás totiž ani nevie, ako ho vyplniť. Vyplnenie daňového priznania nerobí problém jedine tomu, kto sa v tom naozaj vyzná. A práve to je jedným z dôvodov, pre ktorý mnohé fyzické i právnické osoby využívajú profesionálne daňové služby. Obráťte sa na nás a nestarajte sa viac o vaše daňové priznanie. Vypĺňaniu daňových priznaní v Bratislave sa venuje množstvo firiem, avšak my vám okrem toho ponúkame aj ďalšie služby, ktoré prispejú k väčšej slobode vo vašom podnikaní. Okrem vyplnenia daňového priznania DPHdaňového priznania pre právnické osoby, daňového priznania typu A, typu B pre fyzické osobya ďalších typov ponúkame aj vedenie účtovníctvamzdy a personalistiku, ale aj právne služby ako napríklad zmenu konateľa, zmenu obchodného mena, zmenu sídla spoločnosti a mnohé ďalšie. Využite naše profesionálne služby a buďte si istí, že je vaše podnikanie v správnych rukách.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!