Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Zmena trvalého pobytu

Návrh na zmenu trvalého pobytu v  OR SR musí za s.r.o. podpísať vždy konateľ spoločnosti, ako jej štatutárny orgán. Ak ide o zmenu trvalého pobytu spoločníka, tak je nutný ešte aj dodatok k spoločenskej zmluve, kde takisto figurujú adresy spoločníkov.

Všetky dokumenty potrebné pre zmenu trvalej adresy pripravia skúsení advokáti z partnerskej advokátskej kancelárie, ktorí disponujú zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve. Zmluvne garantujeme zmenu trvalého pobytu do obchodného registra v lehote 21 pracovných dní.

Cena 135 € za zmenu trvalého pobytu zahŕňa:

Bezplatné právne poradenstvo spolu s prípravou všetkých potrebných dokumentov potrebných pre zmenu trvalého pobytu do obchodného registra.

Komplexnú komunikáciu s úradmi.

Vypracovanie a podanie návrhu na zápis, prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu zmeny, vyzdvihnutie výpisu z OR SR.

Súdny poplatok.

Ohlásenie zápisu zmeny trvalého pobytu na daňovom úrade.

Často sa stretávame s otázkami či je potrebné zmeny v občianskom preukaze premietnuť aj do ORSR. Áno, zmena  osobných údajov sa dotýka aj firmy, kde osoba u ktorej došlo k zmene figuruje. Medzi najčastejšie spomedzi všetkých osobných údajov sa vyskytuje zmena trvalého pobytu. Zákon o obchodnom registri totiž prikazuje všetkým spoločníkom či konateľom nahlásiť zmenu trvalého bydliska aj do obchodného registra. V prípade s.r.o zodpovedá za všetky zmeny konateľ spoločnosti. Ako podnikateľ určite túto povinnosť nepodceňujte. U nás v EASY START vám ponúkame zmenu trvalého pobytu v Bratislave či iných častiach Slovenska už do 21 dní! Vybavíme za vás všetky právne náležitosti a komplexne zabezpečíme komunikáciu s príslušnými úradmi. Prenechajte nám zmenu adresy trvalého pobytu a neváhajte sa na nás obrátiť aj v prípade iných požiadaviek. Okrem zmeny trvalého pobytu vám poskytneme kompletný servis súvisiaci napríklad s vedením účtovníctva, daňovým poradenstvom, daňovým priznaním alebo vypracovaním transferovej dokumentácie. S našimi profesionálnymi službami bude vaše podnikanie jednoduchšie. Prečítajte si o nás viac.

Potrebné kroky:

  • Vyplňte a zašlite nám objednávkový formulár alebo zavolajte na +421 908 771 772.
  • Pošleme Vám zoznam údajov, ktoré potrebujeme k príprave dokumentov.
  • Po obdržaní potrebných údajov pripravíme všetky dokumenty, ktoré Vám zašleme na podpis.
  • Zabezpečíme zápis zmien do obchodného registra a ohlásime zmeny na úradoch.
  • Dostanete výpis z OR s aktuálnymu údajmi spolu s faktúrou.

Na základe zákona o advokácii č. 586/2003 Z. z. táto služba nie je priamo poskytovaná našou spoločnosťou, ale prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Táto služba Vám bude poskytnutá a faktúra za služby Vám bude vystavená priamo advokátskou kanceláriou, nie našou spoločnosťou. Ceny uvedené na našej stránke sú stanovené samotným advokátom a sú konečné. Naša spoločnosť rieši len súčinnosť.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!