Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Zmena spoločníka v s.r.o.

Pri zmene spoločníka vo firme dochádza aj k prevode podielov na ostatných spoločníkov a prípadne aj k zníženiu alebo zvýšeniu vkladov jednotlivých spoločníkov.

Všetky dokumenty potrebné pre zmenu spoločníka pripravia skúsení advokáti z partnerskej advokátskej kancelárie, ktorí disponujú zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve. Zmluvne garantujeme zmenu spoločníka do obchodného registra v lehote 21 pracovných dní.

Cena 156 € za zmenu spoločníka zahŕňa:

Bezplatné právne poradenstvo spolu s prípravou všetkých potrebných dokumentov potrebných pre zmenu spoločníka do obchodného registra.

Komplexnú komunikáciu s úradmi.

Vypracovanie a podanie návrhu na zápis, prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu zmeny, vyzdvihnutie výpisu z OR SR.

Súdny poplatok.

Ohlásenie zápisu zmeny spoločníka na daňovom úrade.

Ak nastávajú vo vašej spoločnosti zmeny v súvislosti so zmenou konateľa s.r.o. alebo zmenou spoločníka v s.r.o., menia sa aj ďalšie údaje, ktoré je následne potrebné zmeniť v obchodnom registri. Pri zmene spoločníka v s.r.o. pravdepodobne dôjde aj k prevodu podielu na iných členov, prípadne sa znížia alebo zvýšia vklady jednotlivých spoločníkov. Pre zápis zmeny konateľa s.r.o. alebo zmeny spoločníka v s.r.o. je potrebná zápisnica z valného zhromaždenia. Túto zápisnicu je nevyhnutné priložiť ku žiadosti o zmenu údajov v obchodnom registri. Neviete, ako na to? Nelámte si hlavu! Zverte všetky záležitosti súvisiace so zmenou konateľa s.r.o alebo spoločníka v s.r.o. na nás. S nami už viac nemusíte chodiť po úradoch a tráviť čakaním dlhé hodiny. Okrem toho vám za skvelé ceny ponúkame aj ďalšie služby. Okrem zmeny spoločníka v s.r.o.zmeny konateľa s.r.o. za vás vybavíme aj iné zmeny v obchodnom registri, no v našom portfóliu zároveň nájdete aj predaj ready made s.r.o., daňové poradenstvo či vedenie účtovníctva.

Potrebné kroky:

  • Vyplňte a zašlite nám objednávkový formulár alebo zavolajte na +421 908 771 772.
  • Pošleme Vám zoznam údajov, ktoré potrebujeme k príprave dokumentov.
  • Po obdržaní potrebných údajov pripravíme všetky dokumenty, ktoré Vám zašleme na podpis.
  • Zabezpečíme zápis zmien do obchodného registra a ohlásime zmeny na úradoch.
  • Dostanete výpis z OR s aktuálnymu údajmi spolu s faktúrou.

Na základe zákona o advokácii č. 586/2003 Z. z. táto služba nie je priamo poskytovaná našou spoločnosťou, ale prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Táto služba Vám bude poskytnutá a faktúra za služby Vám bude vystavená priamo advokátskou kanceláriou, nie našou spoločnosťou. Ceny uvedené na našej stránke sú stanovené samotným advokátom a sú konečné. Naša spoločnosť rieši len súčinnosť.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!