Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Zmena sídla spoločnosti (zmena sídla s.r.o.)

Pre zmenu sídla spoločnosti sa podnikatelia často rozhodujú z praktických dôvodov pri súkromnom sťahovaní, ale aj kvôli reprezentatívnejším priestorom či z personálnych dôvodov. Ak chcete v budúcnosti eliminovať potenciálnu zmenu sídla spoločnosti, možnosťou je vybrať si virtuálne sídloViac sa dozviete tu.

Ak sú v spoločnosti dvaja spoločníci a viac, je k tejto zmene potrebná zápisnica z valného zhromaždenia. Ak len jeden, stačí aj jeho rozhodnutie. Takisto je potrebný súhlas vlastníkov nehnuteľnosti a aktuálny výpis z listu vlastníctva. Všetky dokumenty potrebné pre zmenu sídla spoločnosti pripravia skúsení advokáti z partnerskej advokátskej kancelárie, ktorí disponujú zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve. Zmluvne garantujeme zmenu sídla spoločnosti do obchodného registra v lehote 21 pracovných dní.

Cena 135 € za zmenu sídla spoločnosti zahŕňa:

Bezplatné právne poradenstvo spolu s prípravou všetkých potrebných dokumentov potrebných pre zmenu sídla spoločnosti do obchodného registra.

Komplexnú komunikáciu s úradmi.

Vypracovanie a podanie návrhu na zápis, prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu zmeny, vyzdvihnutie výpisu z OR SR.

Súdny poplatok.

Ohlásenie zápisu zmeny sídla spoločnosti na daňovom úrade.

Chystáte sa presťahovať svoju firmu? Zmena sídla spoločnosti je pomerne častá. Sídlo spoločnosti je dôležitý údaj, ktorý je zapísaný aj v obchodnom registri. Preto platí, že ak sa  plánujete presťahovať, zmenu sídla s.r.o. je potrebné nahlásiť na príslušný úrad. Každú zmenu, či už je to zmena sídla spoločnosti, zmena konateľa či zmena trvalého pobytu, vybavíme s radosťou za vás. Dlhé čakanie za úradoch určite nepoteší žiadneho podnikateľa. Prečo teda nevyužiť naše profesionálne služby? Okrem toho sa na nás pokojne môžete obrátiť aj v prípade, že potrebujete iné služby, ako zmenu sídla s.r.o., ako napríklad daňové poradenstvo alebo vedenie účtovníctva.

Potrebné kroky:

  • Vyplňte a zašlite nám objednávkový formulár alebo zavolajte na +421 908 771 772.
  • Pošleme Vám zoznam údajov, ktoré potrebujeme k príprave dokumentov.
  • Po obdržaní potrebných údajov pripravíme všetky dokumenty, ktoré Vám zašleme na podpis.
  • Zabezpečíme zápis zmien do obchodného registra a ohlásime zmeny na úradoch.
  • Dostanete výpis z OR s aktuálnymu údajmi spolu s faktúrou.

Na základe zákona o advokácii č. 586/2003 Z. z. táto služba nie je priamo poskytovaná našou spoločnosťou, ale prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Táto služba Vám bude poskytnutá a faktúra za služby Vám bude vystavená priamo advokátskou kanceláriou, nie našou spoločnosťou. Ceny uvedené na našej stránke sú stanovené samotným advokátom a sú konečné. Naša spoločnosť rieši len súčinnosť.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!