Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Zmena konateľa v s.r.o.

Zmena konateľa v s.r.o. predstavuje náročný proces, ktorý si vyžaduje svoj čas, energiu a samozrejme adekvátne znalosti. Zmenu konateľa v s.r.o. nájdete samozrejme aj v našej ponuke služieb a túto vám navyše poskytneme za rozumnú cenu. Nechajte zmenu konateľa v s.r.o. na našich odborníkov, ktorí majú s touto službou bohaté skúsenosti. Ak vás zaujíma, ako zmena konateľa v s.r.o. prostredníctvom našej firmy prebieha, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 908 771 772 alebo cez mailovú adresu info@easystart.sk a my vám tento proces radi vysvetlíme. Okrem zmeny konateľa v s.r.o. v našej ponuke služieb nájdete napríklad aj vedenie účtovníctvavirtuálne sídlo alebo daňové poradenstvo.

Pre zmenu konateľa ako štatutárneho orgánu s.r.o. je najprv potrebné odvolanie starého konateľa a vymenovanie nového s náležitými procesmi zo strany spoločníka/-ov spoločnosti.

Všetky dokumenty potrebné pre zmenu konateľa pripravia skúsení advokáti z partnerskej advokátskej kancelárie, ktorí disponujú zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve. Zmluvne garantujeme zmenu konateľa spoločnosti do obchodného registra v lehote 21 pracovných dní.

Zápis zmeny konateľa, prokuristu spoločnosti do OR SR za 135 € zahŕňa:

Bezplatné právne poradenstvo spolu s prípravou všetkých potrebných dokumentov potrebných pre zmenu konateľa spoločnosti do obchodného registra.

Komplexnú komunikáciu s úradmi.

Vypracovanie a podanie návrhu na zápis, prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu zmeny vyzdvihnutie výpisu z OR SR.

Súdny poplatok.

Ohlásenie zápisu zmeny konateľa na daňovom úrade.

Spoločnosť počas svojho pôsobenia na trhu prechádza vývojom a mnohými zmenami. Jednou z nich môže byť aj zmena konateľa s.r.o. Je potrebné si uvedomiť, že pokiaľ sa chystá vaša firma takúto zmenu podstúpiť, rozhodne nejde o jednoduchý proces, ktorý vybavíte v priebehu jedného či pár pracovných dní. Proces zmeny konateľa s.r.o. začína odvolaním pôvodného konateľa a vymenovaním do funkcie nového konateľa. To však nie je všetko. S týmto úkonom celý proces iba začína. Preto prenechajte zmenu konateľa v s.r.o. na skutočných profesionálov. Ako už bolo spomínané, náš tím sa postará o to, aby boli všetky zmeny týkajúce sa zmeny konateľa s.r.o. vykonané do 21 pracovných dní. Navyše vám túto službu ponúkame za veľmi rozumnú cenu. Všetky právne náležitosti vypracujú advokáti z našej partnerskej právnickej kancelárie a tak sa prakticky nebudete musieť o nič starať. Naše portfólio služieb však nezahŕňa iba zmenu konateľa v s.r.o.

Potrebné kroky:

  • Vyplňte a zašlite nám objednávkový formulár alebo zavolajte na +421 908 771 772.
  • Pošleme Vám zoznam údajov, ktoré potrebujeme k príprave dokumentov.
  • Po obdržaní potrebných údajov pripravíme všetky dokumenty, ktoré Vám zašleme na podpis.
  • Zabezpečíme zápis zmien do obchodného registra a ohlásime zmeny na úradoch.
  • Dostanete výpis z OR SR s aktuálnymu údajmi spolu s faktúrou.

Na základe zákona o advokácii č. 586/2003 Z. z. táto služba nie je priamo poskytovaná našou spoločnosťou, ale prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Táto služba Vám bude poskytnutá a faktúra za služby Vám bude vystavená priamo advokátskou kanceláriou, nie našou spoločnosťou. Ceny uvedené na našej stránke sú stanovené samotným advokátom a sú konečné. Naša spoločnosť rieši len súčinnosť.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!