Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Založenie s.r.o.

Založenie s.r.o. patrí medzi veľmi často dopytovanú službu, pretože práve spoločnosť s ručením obmedzeným býva najčastejšou voľbou mnohých začínajúcich, resp. rozširujúcich sa podnikateľov. Zároveň je zaujímavá aj cena založenia s.r.o., ktorá je v porovnaní s inými typmi obchodných spoločností nižšia. Či už potrebujete založenie s.r.o. v Bratislave alebo v akomkoľvek inom meste na Slovensku (ale aj v zahraničí), sme vám plne k dispozícií. Okrem založenia s.r.o. ponúkame aj založenie a.s., teda akciovej spoločnosti, ako aj založenie v.o.s., čiže verejnej obchodnej spoločnosti. V našej ponuke služieb nájdete aj predaj spoločností, konkrétne predaj ready made s.r.o. (platcu i neplatcu DPH), ako aj predaj s.r.o. platca DPH s / bez histórie.

V cene založenia s.r.o. sú zahrnuté nasledovné služby:

konzultačná činnosť a vypracovanie dokumentov

všetky potrebné kolky na obchodnom registri

podanie aj vyzdvihnutie dokumentov na všetkých úradoch

zaslaná kompletná dokumentácia pre klienta po ukončení procesu

Postup založenia spoločnosti s r.o.:

  • pošleme Vám dotazník, ktorý vyplníte a pošlete nám ho späť
  • spracujeme potrebné dokumenty a odošleme Vám ich na podpis
  • vrátite nám dokumenty podpísané pred notárom alebo na matrike
  • na živnostenskom úrade vybavíme živnostenské oprávnenie
  • na príslušnom daňovom úrade zaregistrujeme Vašu s.r.o.-čku
  • do obchodného registra podáme návrh na zápis novej spoločnosti
  • dostanete od nás prvovýpis Vašej spoločnosti z obchodného registra

Chcete začať podnikať, no neviete, ako na to? Nenechajte svoj skvelý nápad upadnúť do zabudnutia a pustite sa do jeho realizácie ešte dnes. Založenie s.r.o. nebolo nikdy jednoduchšie. Spoločnosť s ručením obmedzeným je jedným z najčastejšie využívaných druhov obchodných spoločností. Začínajúci podnikateľ však častokrát nemá čas na  vybavovanie administratívy a chce sa naplno venovať svojmu podnikaniu. V takom  prípade je skvelou možnosťou obrátiť sa so založením s.r.o. na externých odborníkov, ako napríklad na nás. Ponúkame vám založenie s.r.o. v Bratislave, ako aj v iných častiach Slovenska. Cena založenia s.r.o. je skutočne priateľská, preto neváhajte ani minútu. V rámci ceny za založenie s.r.o. za vás vybavíme všetky potrebné náležitosti. Vyhnete sa tak čakaniu na jednotlivých úradoch a budete mať viac času venovať sa tomu, čo je pre vaše podnikanie skutočne dôležité.  Okrem založenia s.r.o. môžete využiť aj ďalšie naše služby, ako je napríklad založenie a.s., založenie v.o.s., predaj ready made s.r.o., ale aj daňové poradenstvo či vedenie účtovníctva.

Založenie s.r.o.

369 €

Založenie a.s.

1 699 €

Založenie org. zložky
právnickej osoby

769 €

V cene nie je zahrnuté overenie podpisov u notára/na matrike.

Na základe zákona o advokácii č. 586/2003 Z. z. táto služba  nie je priamo poskytovaná našou spoločnosťou, ale prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Táto služba Vám bude poskytnutá a faktúra za služby Vám bude vystavená priamo advokátskou kanceláriou, nie našou spoločnosťou. Ceny uvedené na našej stránke sú stanovené samotným advokátom a sú konečné. Naša spoločnosť rieši len súčinnosť.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!