Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Zvýšenie základného imania s.r.o.

Zvýšenie základného imania s.r.o. predstavuje úkon, ktorý si len máloktorá firma dokáže zrealizovať sama. Väčšina firiem na zvýšenie základného imania osloví spoločnosť, ktorá sa na tento typ služieb špecializuje a ktorá má vo svojom tíme skúsených odborníkov. Ak potrebujete aj vy zvýšiť základné imanie vo svojej spoločnosti, neváhajte sa na nás obrátiť. Garantujeme vám, že budete s našimi službami maximálne spokojní. Poskytujeme kvalitné a komplexné služby pre podnikateľov, ako napríklad vedenie účtovníctvadaňové poradenstvozaloženie s.r.o. a mnoho ďalších. Okrem zvýšenia základného imania s.r.o. u nás samozrejme nájdete aj opačný úkon – zníženie základného imania, s ktorým vám samozrejme taktiež radi pomôžeme.

Rozhodnutie o zvýšení základného imania patrí do kompetencie valného zhromaždenia pri viacerých spoločníkoch alebo prípadne jediného spoločníka, ak v s.r.o. figuruje len jeden spoločník. Návrh na zmenu podáva konateľ s.r.o. do 30 dní odo dňa uvedeného v rozhodnutí. Nový vklad môže byť peňažný aj nepeňažný. Spoločníci majú prednostné právo prevziať záväzok na nové vklady. Ďalej je potrebné uviesť výšku pôvodných a nových vkladov spoločníkov, spôsob a čas ich splatenia a tiež priložiť aj vyhlásenie konateľa o zmene rozsahu splatenia základného imania a vkladov spoločníkov po zvýšení základného imania.

Všetky dokumenty potrebné pre zvýšenie základného imania pripravia skúsení advokáti z partnerskej advokátskej kancelárie, ktorí disponujú zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve. Zmluvne garantujeme zvýšenie základného imania spoločnosti v obchodnom registri v lehote 21 pracovných dní.

Cena 135 € za zvýšenie základného imania zahŕňa:

Bezplatné právne poradenstvo spolu s prípravou všetkých potrebných dokumentov potrebných pre zvýšenie základného imania do obchodného registra.

Komplexnú komunikáciu s úradmi.

Vypracovanie a podanie návrhu na zápis, prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu zmeny, vyzdvihnutie výpisu z OR SR.

Súdny poplatok.

Ohlásenie zápisu zvýšenia základného imania na daňovom úrade.

Potrebné kroky:

  • Vyplňte a zašlite nám objednávkový formulár alebo zavolajte na +421 908 771 772.
  • Pošleme Vám zoznam údajov, ktoré potrebujeme k príprave dokumentov.
  • Po obdržaní potrebných údajov pripravíme všetky dokumenty, ktoré Vám zašleme na podpis.
  • Zabezpečíme zápis zmien do obchodného registra a ohlásime zmeny na úradoch.
  • Dostanete výpis z OR s aktuálnymu údajmi spolu s faktúrou.

Na základe zákona o advokácii č. 586/2003 Z. z. táto služba nie je priamo poskytovaná našou spoločnosťou, ale prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Táto služba Vám bude poskytnutá a faktúra za služby Vám bude vystavená priamo advokátskou kanceláriou, nie našou spoločnosťou. Ceny uvedené na našej stránke sú stanovené samotným advokátom a sú konečné. Naša spoločnosť rieši len súčinnosť.

Zvýšenie základného imania v spoločnosti nie je také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Preto sa mnoho podnikateľov v takomto prípade radšej obráti na firmu, ktorá sa zvýšeniu či zníženiu základného imania venuje na profesionálnej úrovni a má dlhoročné skúsenosti. Nie je sa čomu čudovať, ide predsa o úkon, ktorý musí byť v súlade so všetkými účtovnými i legislatívnymi náležitosťami. Zvýšenie základného imania je možné realizovať peňazným či nepeňažným vkladom. Všetky potrebné informácie sa dozviete priamo počas konzultácie s našimi odborníkmi. Svojim klientom poskytujeme komplexné služby a poradenstvo v oblasti zvýšenia základného imania s.r.o., preto nás neváhajte kontaktovať ešte dnes. Garantujeme vám zvýšenie základného imania v obchodnom registri už do 21 dní.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!