Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Rozšírenie predmetu podnikania (ako aj zrušenie)

Mnoho firiem, ktoré sa venujú podnikaniu v jednej konkrétnej oblasti, má postupom času záujem podnikať aj v ďalších oblastiach. Založenie novej firmy však nie je v tomto prípade jedinou možnosťou, ako svoje podnikanie rozšíriť. Počuli ste už o rozšírení predmetu podnikania? Váš predmet podnikania je totiž zapísaný v obchodnom registri. Ak chcete rozšíriť predmety podnikania alebo ich zrušiť, je potrebné podať žiadosť. Ide o pomerne zdĺhavú záležitosť, na ktorú má iba máloktorý podnikateľ v súčasnosti čas. Obráťte sa na skutočných profesionálov a nechajte nás vybaviť rozšírenie predmetu podnikania pre vašu s.r.o. Rozšírenie či zrušenie predmetov podnikania za vás vybavíme rýchlo a za férovú cenu. Sústreďte sa na to, čo je v vašom podnikaní naozaj dôležité.

Okrem zrušenia alebo rozšírenia predmetu podnikania nájdete v našej ponuke aj ďalšie služby, ako napríklad vedenie účtovníctva, daňové poradenstvo či ready made firmy na predaj.

Máte vlastnú spoločnosť a chceli by ste sa zamerať na nový predmet podnikania, ktorý súčasná spoločnosť neobsahuje? Vytvárať novú firmu nie je nutné, stačiť bude rozšírenie predmetu podnikania, ktoré nájdete aj v našej ponuke služieb. Rozšírenie predmetu podnikania, resp. jeho zrušenie (ktoré je taktiež súčasťou našich služieb) predstavuje úkon, ktorý si vyžaduje čas a samozrejme patričné vedomosti. Ak potrebujete aj vy rozšíriť predmet podnikania vašej spoločnosti, prípadne ho zrušiť, ste na správnom mieste. Zrušenie alebo rozšírenie predmetu podnikania predstavuje oblasť, s ktorou máme bohaté skúsenosti a navyše vám túto službu vieme poskytnúť za rozumnú cenu. Okrem zrušenia alebo rozšírenia predmetu podnikania v našej ponuke služieb nájdete napríklad aj virtuálne sídlopredaj ready made s.r.o. alebo vedenie účtovníctva.

Chcete podnikať v ďalšej podobnej oblasti, ale nová spoločnosť je pre Vás zbytočná? Rozšírte si predmety Vášho podnikania a vykonávajte novú činnosť hneď po ohlásení, nemusíte čakať na obchodný register či daňový úrad. Navyše, aj s touto službou Vám pomôžeme.

Za zápis rozšírenia, resp. zrušenia predmetov podnikania spoločnosti zaplatíte až v deň podania návrhu na zmeny do obchodného registra. Súdny poplatok je už v cene služby. Všetky dokumenty pripravia skúsení advokáti z partnerskej advokátskej kancelárie, ktorí disponujú zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve. Zmluvne garantujeme zápis rozšírenia, resp. zrušenia predmetov podnikania spoločnosti do obchodného registra v lehote 21 pracovných dní.

Cena 145 € za rozšírenie predmetov podnikania zahŕňa:

Bezplatné právne poradenstvo spolu s prípravou všetkých potrebných dokumentov potrebných pre zápis rozšírenia/zrušenia predmetov podnikania do obchodného registra.

Komplexnú komunikáciu s úradmi (živnostenský úrad).

Vypracovanie a podanie návrhu na zápis, prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu zmien, vyzdvihnutie výpisu z OR SR.

Súdny poplatok.

Ohlásenie zápisu rozšírenia/zrušenia predmetov podnikania spoločnosti na daňovom úrade.

Požadujete viac informácií? Máte doplňujúce otázky? Neváhajte nám zavolať: +421 908 771 772.

Potrebné kroky:

  • Vyplňte a zašlite nám objednávkový formulár alebo zavolajte na +421 908 771 772.
  • Pošleme Vám zoznam údajov, ktoré potrebujeme k príprave dokumentov.
  • Po obdržaní potrebných údajov pripravíme všetky dokumenty, ktoré Vám zašleme na podpis.
  • Zabezpečíme zápis zmien do obchodného registra a ohlásime zmeny na úradoch.
  • Dostanete výpis z OR s aktuálnymi údajmi spolu s faktúrou.

Na základe zákona o advokácii č. 586/2003 Z. z. táto služba  nie je priamo poskytovaná našou spoločnosťou, ale prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Táto služba Vám bude poskytnutá a faktúra za služby Vám bude vystavená priamo advokátskou kanceláriou, nie našou spoločnosťou. Ceny uvedené na našej stránke sú stanovené samotným advokátom a sú konečné. Naša spoločnosť rieši len súčinnosť.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!