Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Daňový poradca cenník

Chcete sa naplno venovať svojmu podnikaniu bez toho, aby ste museli sledovať neustále sa meniace predpisy a nariadenia v oblasti daní? Daňová problematika je skutočne rozsiahla, no my vám ponúkame efektívne riešenie. Prezrite si náš cenník daňového poradcu a využite naše odborné služby v daňovom poradenstve.

V našom cenníku daňového poradcu nájdete hodinovú sadzbu daňového poradcu i prehľad všetkých poskytovaných činností a úkonov súvisiacich s daňovým poradenstvom. Uvedomujeme si, že daňová problematika je časovo náročná a preto vám chceme prácu uľahčiť. Využitím daňového poradenstva získate oveľa viac času na to, čo je pre vás v podnikaní skutočne dôležité. To však nie je všetko. Dôkladná znalosť daňových predpisov a ich aplikácia môže znamenať výrazný náskok pred vašou konkurenciou. Prezrite si náš cenník daňového poradcu a zverte túto oblasť svojho podnikania do rúk profesionálov.

Okrem daňového poradenstva a prehľadného cenníka daňového poradcu sa na nás môžete obrátiť aj v prípade vypracovania daňového priznania, vedenia účtovníctva či mnohých iných. Na vašom podnikaní nám skutočne záleží a preto poskytujeme iba profesionálne služby na vysokej odbornej úrovni.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!