Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Mzdový účtovník

Mzdové účtovníctvo je povinnosťou každej firmy, ktorá má svojich zamestnancov. Mnohí zamestnávatelia ho však vnímajú ako príťaž, ktorá im bráni v sústredení sa na skutočne dôležité úlohy. Navyše zamestnávať vlastného mzdového účtovníka stojí nemalé peniaze. Ak aj vy hľadáte externého mzdového účtovníka s bohatou praxou v tejto oblasti, neváhajte sa obrátiť na nás.

Mzdový účtovník musí byť nielen odborníkom v oblasti miezd a personalistiky. Musí mať tiež prehľad v neustále sa meniacich predpisoch a nariadeniach týkajúcich sa práve miezd a pravidelne si dopĺňať odborné vedomosti. Náš mzdový účtovník vám poskytne komplexné služby súvisiace so mzdami a personalistikou a postará sa o vašu mzdovú agendu na mesačnej báze. Úplnou samozrejmosťou je u nás tiež profesionálny prístup, vysoká odbornosť a ochrana osobných údajov.

Zverte svoje mzdové účtovníctvo do rúk skutočným odborníkom a rozvíjajte svoje podnikanie tým správnym smerom. Okrem služieb mzdového účtovníka u nás nájdete tiež napríklad jednoduché účtovníctvo, podvojné účtovníctvo, ale aj mnoho iných služieb.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!