Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Podvojné účtovníctvo cena

Máte záujem o externé vedenie podvojného účtovníctva? Ide o druh účtovníctva, ktorý sa dotýka všetkých firiem zapísaných v OR. Ak ste sa aj vy rozhodli zabezpečiť svoje účtovníctvo prostredníctvom externej firmy, neváhajte sa obrátiť na nás. Cena podvojného účtovníctva je u nás skutočne výhodná a navyše všetky naše služby poskytujeme na vysokej odbornej úrovni.

Mnoho firiem v súčasnosti presúva svoje účtovníctvo na externú firmu. Dovoľuje im to venovať sa naplno svojim podnikateľským cieľom a víziám. My poskytujeme komplexné účtovné služby a navyše vás u nás cena podvojného účtovníctva príjemne prekvapí. Nielenže spracujeme vašu účtovnú agendu, ale vďaka pravidelným reportom a online prístupu ku všetkým dátam budete mať neustály prehľad o vašej účtovnej situácii. Cena podvojného účtovníctva sa odvíja od počtu účtovných položiek a celkovej veľkosti agendy.

V prípade záujmu o cenu podvojného účtovníctvo nás neváhajte osloviť. Okrem toho ponúkame tiež jednoduché účtovníctvo, daňové poradenstvo a mnoho ďalších služieb. Vaše podnikanie je pre nás prioritou, preto sa u nás vždy stretnete s odbornosťou a profesionalitou.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!