Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Účtovné závierky

Hľadáte spoľahlivú firmu na vypracovanie účtovnej závierky za určité obdobie? Ide v podstate o vypracovanie povinných výkazov, ktoré odzrkadľujú ekonomickú situáciu vašej spoločnosti. Ak máte záujem o odborné vypracovanie účtovnej závierky, neváhajte sa obrátiť na nás.

Účtovné závierky obsahujú informácie o tom, ako firma hospodári so svojimi financiami a ako sa bude vyvíjať v blízkej budúcnosti. Podstatnou časťou účtovnej závierky je súvaha a výkaz ziskov a strát. Uvedomujeme si, že účtovné záležitosti vám častokrát nedávajú priestor venovať sa svojim skutočným podnikateľským cieľom. Spolu s nami však svoj priestor dostanete. Garantujeme vás nielen vysokú odbornosť, ale samozrejmosťou je tiež ochrana osobných údajov a profesionálny prístup.

Účtovná závierka a jej vypracovanie je pomerne náročný proces. V prípade záujmu sa preto neváhajte obrátiť na skutočných profesionálov. Okrem účtovných závierok sa na nás môžete spoľahnúť aj v prípade vypracovania daňového priznania, vedenia účtovníctva a mnoho iných služieb.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!