Slide 1

Nebojte sa zmeny!
s nami je to vždy k lepšiemu

Slide 1 - copy

Registrovaný
daňový poradca v SKDP

Slide 1 - copy - copy

Ušetríme Vám náklady za
mzdára a personalistu

Slide 1 - copy - copy - copy

Zodpovedné poradenstvo,
na Vašej ceste za úspechom...

Slide 1 - copy - copy - copy

Poistné krytie do výšky
1 milióna EUR

previous arrow
next arrow

Zápis do registra partnerov verejného sektora cena

Obchodujete s verejným sektorom alebo z neho čerpáte financie na svoje podnikanie? V tom prípade vás bude asi zaujímať cena zápisu do registra partnerov verejného sektora. Naša spoločnosť poskytuje kompletné právne služby pre firmy a podnikateľov, preto sa neváhajte obrátiť práve na nás aj v tomto smere.

Cena zápisu do registra partnerov verejného sektora závisí od viacerých faktorov. Pri stanovovaní ceny sa posudzuje vlastnícka štruktúra či celková náročnosť prípadu, ktorá sa stanovuje individuálne. Naša spoločnosť disponuje oprávnením na zápis do RPVS a navyše je cena zápisu do registra partnerov verejného sektora u nás skutočne prijateľná.

Ak aj vy potrebujete pomoc v oblasti právnych služieb súvisiacich s vašim podnikaním, neváhajte nás osloviť. Okrem ceny zápisu do registra partnerov verejného sektora nájdete na našej webovej stránke aj ďalšie informácie o našich službách. Obrátiť sa na náš môžete aj v prípade zmeny konateľa, zmeny obchodného mena a mnohých ďalších. Uľahčite si svoje podnikanie a využite naše profesionálne služby.

Máte záujem o naše služby?
Dohodnite si stretnutie!