O spoločnosti
EASY START je komplexná služba pre podnikateľov, či už existujúcich alebo začínajúcich, ktorí majú záujem o rôzne právne alebo ekonomické úkony, ideálne pod jednou strechou.
Kontaktujte nás
open
blank blank
Komplexné služby pre Vašu firmu
EASY START s.r.o.!
Kontaktujte nás
Podvojné účtovníctvo
Zakladanie s.r.o.
Zmena ORSR
Likvidácia spoločností
Korporátna identita
Audit
Daňové poradenstvo
slider bg blank
AKCIA !Pri založení spoločností
Prvé 3 mesiace virtuálneho sídla
ZADARMO
slide 3
Vernosť
sa vypláca
Čím viac služieb využijete v našej spoločnosti
o to viac ušetríte.
slide 4
50% zľava
na vedenie
účtovníctva
Počas prvých 3 mesiacov
slide 5
Virtuálne sídlo
za 1€ mesačne
V prípade využitia účtovných služieb našej
spoločnosti (Balík MAXI a viac) môžete získať
exkluzívnu adresu už za 1 euro mesačne, počas
celej doby vedenia účtovníctva. Ušetríte až 516 € ročne.
slide 6
Majte aj Vy
sídlo spoločnosti
v centre Bratislavy
Už od 15 € / mesačne

Náš Team


Zoltán Szalay
Daňové Poradenstvo
Podvojné Účtovníctvo

szalay@easystart.sk
0948 280 278

Marcela Mikešková
Daňové Poradenstvo
mikeskova@easystart.sk
0905 308 397

Juraj Matay
Audit
matay@easystart.sk
0905 973 285

Andrea Tomečková
Právne poradenstvo: Zakladanie s.r.o. / Likvidácie
tomeckova@easystart.sk
0944 167 257

Eva Nováková
Podvojné Účtovníctvo
novakova@easystart.sk
0911 543 882

Veronika Lattová
Jednoduché a Podvojné Účtovníctvo
lattova@easystart.sk
0918 775 893

Zuzana Praženková
Jednoduché a Podvojné Účtovníctvo
Reporting a Nákladová Analýza

prazenkova@easystart.sk
0903 421 575

Agátka Navrátilová
Jednoduché a Podvojné Účtovníctvo
navratilova@easystart.sk
0905 815 895

Júlia Balúchová
Mzdy a Personalistika
baluchova@easystart.sk
0904 065 878

Mário Volek
Business Development
Podvojné Účtovníctvo

volek@easystart.sk
0907 723 550

Jozef Kožár
Marketing a Reklama
kozar@easystart.sk
0904 683 509

Tomáš Redey
3D Vizualizácie a Tlač
redey@easystart.sk
0903 936 241

Ernest Gubran
Programátor / Grafik
gubran@easystart.sk
0904 697 698

Ján Benčko
Grafik
bencko@easystart.sk
0917 793 268

Tomáš Majerov
Programátor
majerov@easystart.sk
0902 421 056

 

Máte záujem o naše služby? Dohodnite si stretnutie!      Mám záujem o službu
Mám záujem o službu: Náš Team

Vaša správa bola úspešne odoslaná!